Tłumaczenia

Nasze nabożeństwa są tłumaczone na język ukraiński, angielski, rosyjski
arrow left

Kościół DOM tworzą ludzie, tacy jak Ty. To Nie żaden budynek czy instytucja. To relacje z ludźmi i Bogiem.

Ostatnie
kazanie

Kazanie I Stephen Wyndham I Gościnnie w DOMu

Nasi
pastorzy

Szymon i Magda Kruba Pastor Szymon Kruba jest w służbie od 2006 roku, współtworzył i prowadził spotkania Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła Zielonoświątkowego Petra-Warszawa, następnie w 2009 roku został dyrektorem agendy Kościoła Zielonoświątkowego D.A. Petra Polska, zasiadał również w Radzie Starszych Zboru Stołecznego Sienna. Z wykształcenia prawnik, zawodowo zarządza firmami w branży motoryzacyjnej. Od 2008 roku jest szczęśliwym mężem Magdy.

Kościół
Dziecięcy

Tworzymy społeczność dzieci i wolontariuszy skupioną wokół Jezusa. Dzieci już są Kościołem. Dlatego zapraszamy je do udziału w tworzeniu własnego nabożeństwa. Kościół Dziecięcy to nie świetlica – to społeczność, w której dzieci nawiązują relacje ze sobą nawzajem, z prowadzącymi i przede wszystkim z Jezusem.