Pastorzy i liderzy

leaders

Szymon i Magda Kruba

Nasi Pastorzy

Pastor Szymon Kruba od 2004 roku jest w pełnowymiarowej służbie Bogu i ludziom; jako uczestnik spotkań studenckich a następnie jako wieloletni Lider Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła Zielonoświątkowego Petra- Warszawa przy Zborze Stołecznym Sienna. Następnie Dyrektor Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła Zielonoświątkowego Petra Polska oraz członek Rady Starszych Zboru Stołecznego Sienna.

Pomysłodawca, założyciel i Pastor Kościoła DOM oraz Prezbiter Kościoła Zielonoświątkowego. Życiowa misja; budować Kościół jako Wspólnotę ludzi zakochanych w Bogu, wychodzących do potrzebujących, Kościół pełen Ponadnaturalności, współczesny i zrozumiały dla otoczenia. Największą radość sprawia mu przeprowadzanie ludzi przez proces przemiany umysłu ( gr. metanoia ), od duchowy narodzin do pełni duchowej dojrzałości, od duchowego niemowlaka do dziedzica Bożych obietnic. Zapalanie ludzi do poszukiwania głębokiej, intymnej relacji z Duchem Świętym i brania odpowiedzialności nie tylko za własny duchowy rozwój ale również za innych. Przywództwo widzi jako przywilej usługiwania ludziom i prowadzenie poprzez przykład. Absolwent wydziału Prawa, od początku drogi zawodowej związany z motoryzacją, swoją przygodę zaczynał od roznoszenia ulotek w salonie samochodowy. Ekspert rynku aut używanych, wartości rezydualnych i innowacyjnych technologii w zakresie remarketingu flot, odnawiania pojazdów i autodetailingu.

Od 2008 działa w biznesie, z powodzeniem założył i prowadzi kilka innowacyjnych projektów i firm w branży motoryzacyjnej. Wraz z Żoną Magdą zarządza ASO Renault i Dacia, Centrum Remarketingu Flot Smart Pro oraz Fabryką Samochodów Używanych ReFactory. Zasiada w Radzie Fundacji Dobro Przemienia Odpoczywa aktywnie; Podróże, fotografia, architektura, design, książki, muzyka, dużo muzyki, rowery, sup, snowboard, miasto, góry, morze, przyroda, spacery, ludzie, jedzenie, zapachy… to wszystko sprawia przyjemność, fascynuje i odpręża. Za życiową sztukę uważa wybór między dobrym a właściwym i efektywne zarządzanie czasem.

Nasi Liderzy i Koordynatorzy

UFAMY KAŻDEMU SŁOWU ZAPISANEMU W PIŚMIE ŚWIĘTYM. Wierzymy, że jest prawdą, przekazywaną przez nieomylnego Boga. Pismo Święte możemy stosować każdego dnia i w każdej sytuacji.
Mikołaj Staniucha
Spotkania DOMowe