meetings image

Niedzielne spotkanie

O spotkaniu

Niedzielę rozpoczynamy od wspólnej kawy i śniadania o 10:30. To czas budowania relacji i rozmów. O godz. 11:00 rozpoczynamy oficjalną część nabożeństwa na Sali głównej (dla dorosłych) oraz zającia Kościoła Dziecięcego. W czasie oficjalnej części nabożeństwa uwielbiamy razem z naszym zespołem DOM Worship, słuchamy inspirującego kazania oraz modlimy się.

Przebieg spotkania

Wspólne śniadanie i kawa
Start oficjalnej części nabożeństwa // Początek zajęć Kościoła Dziecięcego
Przekąski i budowanie relacji
meeting

Spotkania DOMowe

meetings

Spotkania dla Kobiet

Spotkania DOMowe to czas, w którym w intymnej atmosferze zaufania spotykamy się, by wysłuchać się nawzajem. Rozmawiamy o niedzielnym kazaniu, modlimy się, dzielimy tym co jest dla nas ważne w danym momencie. W czasie tych spotkań powstają prawdziwe, szczere przyjaźnie na lata. Spotykamy się w środy o 19:00 przy Gotarda 16. Każde spotkanie trwa ok. 90 minut.
meetings

Spotkania dla Mężczyzn

Spotkania DOMowe dla Mężczyzn to doskonała okazja do budowania prawdziwego braterstwa. W męskim gronie, bez owijania w bawełnę dyskutujemy o niedzielnym kazaniu, dzielimy się tym co nas porusza i z czym się zmagamy. Nie brakuje nam nigdy dobrej kawy, herbaty i czegoś smacznego na ząb. Spotykamy się w środy o 19:00 przy Gotarda 16. Każde spotkanie trwa ok. 90 minut.

Spotkania DOMowe

PETRA

W każdy poniedziałek o 19:00 PETRA to wyjątkowe spotkania, stworzone specjalnie dla studentów i młodych dorosłych, którzy pragną wzbogacić swoją wiarę, nawiązać nowe relacje oraz rozwijać się duchowo. Nasze spotkania odbywają się w miłej i luźnej atmosferze, dając Ci możliwość spędzenia wieczoru w pozytywnym towarzystwie. Czym zajmujemy się na spotkaniach PETRY? To głównie rozmowy i dyskusje na temat relacji z Bogiem i Biblią. Wspólnie zgłębiamy treści biblijne, dzielimy się swoimi przemyśleniami oraz wspieramy się nawzajem. To doskonała okazja, aby spotkać osoby o podobnych wartościach i przemyśleniach. Oprócz ciekawych rozmów, czeka na Ciebie także pyszna kawa i przekąski
media

Młodzieżowy DOM Kultury

MDK to nasza młodzieżówka. Nazywamy ją DOMem Kultury, bo wspólnie budujemy kulturę Kościoła, jaki będziemy oglądali za parę lat… To kuźnia kreatywności i miejsce dobrej zabawy. Modlitwa, Uwielbienie, Biblia… dla nas są ekscytujące. Szczególnie w dobrym towarzystwie!
media