meetings image

Niedzielne spotkanie

O spotkaniu

Niedzielę rozpoczynamy od wspólnej kawy i śniadania o 10:30. To czas budowania relacji i rozmów. 

Przebieg spotkania

10:30
Wspólne sniadanie
11:00
Zaczynamy wspólne Uwielbienie
11:00
start zajęć Kościoła Dziecięcego
11:30
Kazanie
12:30
Wspólny lunch i rozmowy
meeting

Spotkania DOMowe

meetings

Spotkania kobiece

Spotkania DOMowe to czas, w którym w intymnej atmosferze zaufania spotykamy się, by wysłuchać się nawzajem. Rozmawiamy o niedzielnym kazaniu, modlimy się, dzielimy tym co jest dla nas ważne w danym momencie. W czasie tych spotkań powstają prawdziwe, szczere przyjaźnie na lata. Spotykamy się w środy o 19:00 przy Gotarda 16. Każde spotkanie trwa ok. 90 minut.
meetings

Spotkania męskie

Spotkania DOMowe dla Mężczyzn to dokonała okazja do budowania prawdziwego braterstwa. W męskim gronie, bez owijania w bawełnę dyskutujemy o niedzielnym kazaniu, dzielimy się tym co nas porusza i z czym się zmagamy. Nie brakuje nam nigdy dobrej kawy, herbaty i czegoś smacznego na ząb. Spotykamy się w środy o 19:00 przy Gotarda 16. Każde spotkanie trwa ok. 90 minut.

Spotkania DOMowe

PETRA

to wyjątkowe spotkania, stworzone specjalnie dla studentów i młodych dorosłych, którzy pragną wzbogacić swoją wiarę, nawiązać nowe relacje oraz rozwijać się duchowo. Nasze spotkania odbywają się w miłej i luźnej atmosferze, dając Ci możliwość spędzenia wieczoru w pozytywnym towarzystwie. Czym zajmujemy się na spotkaniach PETRY? To głównie rozmowy i dyskusje na temat relacji z Bogiem i Biblią. Wspólnie zgłębiamy treści biblijne, dzielimy się swoimi przemyśleniami oraz wspieramy się nawzajem. To doskonała okazja, aby spotkać osoby o podobnych wartościach i przemyśleniach. Oprócz ciekawych rozmów, czeka na Ciebie także pyszna kawa i przekąski – wszystko, czego potrzeba, aby miło spędzić czas w towarzystwie przyjaciół.
media

Młodzieżowy DOM Kultury

MDK to nasza młodzieżówka. Nazywamy ją DOMem Kultury, bo wspólnie budujemy kulturę Kościoła, jaki będziemy oglądali za parę lat… To kuźnia kreatywności i miejsce dobrej zabawy. Modlitwa, Uwielbienie, Biblia… dla nas są ekscytujące. Szczególnie w dobrym towarzystwie!
media