Kursy

Kurs Alfa

Kurs Alfa

Alpha to seria spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość rozmowy na poważne tematy w swobodnej atmosferze, z ciekawymi ludźmi. Gwarantujemy - na Alphie spędzisz bardzo wartościowy czas! Ten kurs jest stworzony specjalnie dla osób, które lubią dyskutować, wyrażać swoje zdanie, szukają prawdy i są dociekliwe. W chrześcijaństwie nie ma łatwych pytań i prostych odpowiedzi. Nie ważne, czy znasz całą Biblię na pamięć, czy dopiero szukasz swojej duchowej ścieżki - na kurs Alpha może przyjść każdy. Nie będziemy sprawdzać Twojej wiedzy teologicznej przed, w trakcie, ani nawet po kursie. Po prostu przyjdź na najbliższe spotkanie i się przekonaj!

Kursy dla par i małżeństw

Kursy dla par i małżeństw

W naszej społeczności dbamy o relacje. Tworzymy przestrzeń do rozwijania par i małżeństw poprzez organizację kursów przedmałżeńskich, warsztatów i "randek" dla par w miłej atmosferze, w czasie których można porozmawiać szczerze o tym, na co nie ma czasu na co dzień.

Wolność w Chrystusie

Wolność w Chrystusie

Chrystus na krzyżu wywalczył wolność dla każdego z nas osobiście. W czasie 13 spotkań kursu rozmawiamy o naszej nowej tożsamości – dzieci Bożych, cennych i kochanych – powołanych do życia zwycięskim życiem.