WIERZYMYPASTOR I LIDERZY

Kim jesteśmy

Jesteśmy przekonani, że kościół to nie konkretny budynek, czy adres na mapie, ale społeczność ludzi pragnących być jak najbliżej Boga i kochająca innych.

Wiemy, że Pan Bóg zna nas po imieniu, że życzy nam jak najlepiej, nazywa nas swoimi Przyjaciółmi, ale pragnie też, by zwracać się do Niego: Tato! Lubimy z Nim rozmawiać.

On pomaga nam pokonywać własne słabości i lęki.

Widzimy, że interesują Go nasze radości, marzenia i problemy.

Znamy Boga, z którym można mieć codzienną relację, nie od święta.

Stworzyliśmy miejsce, gdzie razem dziękujemy Bogu, nawet za drobnostki.

Prosimy o Jego interwencję w naszych sprawach.

Uczymy się jaki naprawdę jest Pan Bóg, jaki jest Jego charakter i jak spędzać z Nim każdy dzień tygodnia.

W DOMu rozmawiamy o naszych pasjach, dzielimy się naszymi wyzwaniami, razem świętujemy zwycięstwa i uczymy się być wrażliwi na potrzeby innych ludzi.

Niedziela zaczyna się u nas od śniadania i pachnącej kawy, a kończy na pysznym cieście i długich rozmowach.

Ulotka#Kościół DOM