Pastor i liderzy

Szymon i Magda Kruba
PASTORSTWO
Wolny czas to rower, deska i znajomi.
Kochamy podróże, burgery, leniwe sobotnie poranki i dobrą kawę.
Jezus jest najlepszym Przyjacielem, czujemy jego ochronę, wsparcie i pomocną dłoń.
Jego bezinteresowna miłość wzrusza i inspiruje do ciągłej przemiany.

Pastor Szymon Kruba jest w służbie od 2006 roku, współtworzył i prowadził spotkania Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła Zielonoświątkowego Petra-Warszawa, następnie w 2009 roku został dyrektorem agendy Kościoła Zielonoświątkowego D.A. Petra Polska, zasiadał również w Radzie Starszych Zboru Stołecznego Sienna. Z wykształcenia prawnik, zawodowo zarządza firmami w branży motoryzacyjnej. Od 2008 roku jest szczęśliwym mężem Magdy.

Pastor Szymon i Magda Kruba są inicjatorami powstania i założycielami Kościoła DOM.

Liderzy

GLORIA I MIKOŁAJ STANIUCHA
SPOTKANIA DOMOWE
Uwielbiamy spędzać czas z ludźmi, podróżować, zachwycać się przyrodą i grać w scrabble. Gloria lubi gotować, a Mikołaj jeść - tym się uzupełniamy.

Bóg jest naszym wspaniałym Ojcem, który poprzez Biblię mówi do naszego życia i nadaje jemu sens.
BARTEK MAZUR
DOM Worship
Służba uwielbienia to dla mnie niesamowity przywilej i wielka odpowiedzialność. Momenty kiedy cały Kościół w jedności uwielbia Boga przyprawiają mnie o gęsią skórkę.

Z wielkim zapałem patrzę w przyszłość ponieważ wiem, że jest więcej!
BARTEK LADRA
NIEDZIELNE KAZANIA
Lubię wszystkich i wszystko, oprócz kotów i ich zdjęć w internecie.

Pismo Święte…nigdy nie mam go dość. Idźcie za mnie do pracy, chętnie posiedzę i poczytam 12h.
MAGDA ZĄBEK
KOŚCIÓŁ DZIECIĘCY
Lubię ludzi, lubię działać z ludźmi.

W służbie Kościoła Dziecięcego dużo się uczę, każde przygotowanie do zajęć jest dla mnie wartościowym spędzaniem czasu z Pismem Świętym i zastanawianiem się, jak ja rozumiem poszczególne historie.
KRYSIA BARTOS-LADRA
DOM Kreatywny
Interesuje mnie marketing, lubię odkrywać nowe sposoby na komunikowanie rzeczy ważnych. Inspirują mnie ludzie, którzy znajdują w dzisiejszych czasach energię i czas na inwestowanie w drugiego człowieka. Wierzę, że cuda się nie zdarzają, tylko mają swojego cudownego Autora.
RAFAŁ ZĄBEK
DYREKTOR BIURA, ASYSTENT PASTORA
Wzruszam się oglądając reklamy, lubię bawić się z córkami udając głosy wszystkich bohaterów Kubusia Puchatka na raz.

Kocham rozbawiać moją żonę. A poza tym pasjonuje mnie pokonywanie trudności z Jezusem. Choć preferuję spokojne życie.
TOMEK WIĄCEK
PETRA  - Spotkania dla Studentów i Młodych Dorosłych
Zawsze lubiłem się uczyć. Zgłębianie różnych obszarów wiedzy to zdecydowanie mój konik. Jednak nawet bardziej niż poznawanie nowych faktów lubię poznawać Jezusa Chrystusa. Spotkania Petra to przestrzeń, gdzie razem z innymi młodymi ludźmi właśnie to praktykujemy - budując relacje między sobą inspirujemy się do coraz głębszej przyjaźni z Nim.