KURSY
ALPHA

Kurs małżeński TANGO

Nie da się tańczyć tanga samemu!
Każdy wie, że do Tanga trzeba dwojga...
Podobnie każde silne, pełne miłości i zdrowe małżeństwo wymaga pracy, wysiłku i pełnego zaangażowania zarówno męża jak i żony.

Na kursie Tango nie będziemy (na razie!) uczyć tańca, ale wspólnie będziemy doskonalić technikę kroków, aby idąc razem przez życie nie deptać sobie po palcach i cieszyć się wspaniałym małżeństwem jakie możemy mieć. Chcemy inwestować w jakość naszych małżeństw, poświecić im uwagę i należny im czas, aby rozkwitały, dawały nam solidne oparcie w życiu i były źródłem satysfakcji dla nas oraz inspiracji dla innych.
Kurs Małżeński został opracowany przez Nicky i Silę Lee, współautorów książek The Marriage Book i The Parenting Book. Są małżeństwem od ponad czterdziestu lat, mają czwórkę dzieci i są pracownikami Kościoła Świętej Trójcy w Brompton – londyńskiej parafii, z której wywodzi się Alpha. W ciągu jednego roku odbywa się kilka tysięcy takich kursów w wielu krajach świata, także w Polsce.

Dla kogo:

Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa i pary w stałych związkach do udziału w kompletnym cyklu 7 tematycznych randek, gdzie w intymnej, niezobowiązującej atmosferze małżonkowie lub przyszli małżonkowie będą mogli szczerze porozmawiać ze sobą na kluczowe małżeńskie tematy, poprzedzone wspólnym obejrzeniem tematycznego klip.

Koszt kursu:

Udział w kursie Tango jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Koszty:
- opieki dla dzieci
- poczęstunku
- materiałów
pokrywa Kościół DOM.

Jeśli masz chęć wesprzeć finansowo tą inicjatywę, to możesz to zrobić przelewem na konto Kościoła DOM  z dopiskiem 'tango' lub podczas zrzutki na niedzielnym nabożeństwie. Orientacyjny koszt udziału pary w jednej randce Tango to ok. 50zł.

Jak wygląda spotkanie?

W programie każdej randki:
- przekąski
- opieka dla dzieci (1,5 - 10 r.ż)
- obejrzenie krótkiego klipu tematycznego
- rozmowa w cztery oczy z Twoim partnerem/ką w intymnej atmosferze
- wartościowy czas budujący Twoje (przyszłe) małżeństwo!

Informacja o rejestracji:

Zachęcamy do rejestracji na https://link.do/tango
UWAGA!
Rejestracja trwa do 5.10.2019 lub do wyczerpania limitu miejsc. Potwierdzenie rezerwacji miejsca zostanie przesłane mailem od Organizatora.

Daty, godziny i tematy spotkań:

Kurs małżeński składa się z cyklu 7 randek odbywających się co miesiąc w niedzielę w godzinach 15-18.
Każde spotkanie poświęcone jest innej tematyce:

13.10.2019 - Mocne fundamenty
17.11.2019 - Sztuka komunikacji