Zajęcia dla dzieci

Grupy wiekowe

Prowadzimy zajęcia dla dzieci:
- od 3 do 5 r. ż.
- od 6 do 9 r. ż.
- od 10 do 12 r. ż.

Czas trwania

Zajęcia trwają przez cały czas trwania spotkania niedzielnego, tj. od godziny 11 do 12.30 i odbywają się bez obecności rodzica/opiekuna.

Rejestracja

Rejestracja dzieci odbywa się od godziny 10.45 do godziny 11.00 (szukaj stoiska do rejestracji dzieci z logotypem Kościoła Dziecięcego na końcu korytarza).

Niedzielne zajęcia dla dzieci nazywamy zajęciami KOŚCIOŁA DZIECIĘCEGO.
Pierwsze lata dziecka to kluczowy czas na zaszczepienie wartości i postaw, które będą procentowały w dorosłym życiu.
Dlatego chcemy od małego pomóc dzieciom nawiązać relację z Panem Bogiem, używając przy tym kreatywnych form przekazu szytych na miarę i percepcję naszych dzieci.
W trakcie zajęć dzieci słuchają historii biblijnej, uczą się modlić - prosić o to, co je trapi i dziękować Panu Bogu za wspaniałe "prezenty", mają czas śpiewania i tańczenia dla Pana Boga, a także czas na pracę plastyczną, zabawę i dziecięce harce.