Szymon i Magda Kruba
PASTORSTWO

Wolny czas to rower, deska i znajomi.
Kochamy podróże, burgery, leniwe sobotnie poranki i dobrą kawę.
Jezus jest najlepszym Przyjacielem, czujemy jego ochronę, wsparcie i pomocną dłoń.
Jego bezinteresowna miłość wzrusza i inspiruje do ciągłej przemiany.

Pastor Szymon Kruba jest w służbie od 2006 roku, współtworzył i prowadził spotkania Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła Zielonoświątkowego Petra-Warszawa, następnie w 2009 roku został dyrektorem agendy Kościoła Zielonoświątkowego D.A. Petra Polska, zasiadał również w Radzie Starszych Zboru Stołecznego Sienna. Z wykształcenia prawnik, zawodowo zarządza firmami w branży motoryzacyjnej. Od 2008 roku jest szczęśliwym mężem Magdy.

Pastor Szymon i Magda Kruba są inicjatorami powstania i założycielami Kościoła DOM.

LIDERZY

GLORIA I MIKOŁAJ STANIUCHA
SPOTKANIA DOMOWE

Uwielbiamy spędzać czas z ludźmi, podróżować, zachwycać się przyrodą i grać w scrabble. Gloria lubi gotować, a Mikołaj jeść - tym się uzupełniamy.

Bóg jest naszym wspaniałym Ojcem, który poprzez Biblię mówi do naszego życia i nadaje jemu sens.

BARTEK MAZUR
DOM Worship

Służba uwielbienia to dla mnie niesamowity przywilej i wielka odpowiedzialność. Momenty kiedy cały Kościół w jedności uwielbia Boga przyprawiają mnie o gęsią skórkę.

Z wielkim zapałem patrzę w przyszłość ponieważ wiem, że jest więcej!

BARTEK LADRA
NIEDZIELNE KAZANIA

Lubię wszystkich i wszystko, oprócz kotów i ich zdjęć w internecie.

Pismo Święte…nigdy nie mam go dość. Idźcie za mnie do pracy, chętnie posiedzę i poczytam 12h.

MAGDA ZĄBEK
KOŚCIÓŁ DZIECIĘCY

Lubię ludzi, lubię działać z ludźmi.

W służbie Kościoła Dziecięcego dużo się uczę, każde przygotowanie do zajęć jest dla mnie wartościowym spędzaniem czasu z Pismem Świętym i zastanawianiem się, jak ja rozumiem poszczególne historie.

MARIUSZ MOHYŁA
ZESPÓŁ PRODUKCJI

Czysty Dźwięk ? Światła sceniczne ? Live Stream ? Multimedia ? Brzmi intrygująco?

I tak właśnie jest! Pasjonująco, ciekawie, ekscytująco! Produkcja to rozwój i ciągła praca w ktorej dążę do doskonałości.

KRYSIA BARTOS-LADRA
PETRA - SPOTKANIA STUDENCKIE

Lubię młodych ludzi, którzy mają pozytywne podejście do życia. Największym funem jest dla mnie obserwować jak ludzie rozkwitają w Bogu.

RAFAŁ ZĄBEK
DYREKTOR BIURA, ASYSTENT PASTORA

Wzruszam się oglądając reklamy, lubię bawić się z córkami udając głosy wszystkich bohaterów Kubusia Puchatka na raz.

Kocham rozbawiać moją żonę. A poza tym pasjonuje mnie pokonywanie trudności z Jezusem. Choć preferuję spokojne życie.