KOŚCIÓŁ DZIECIĘCY

Dzieci 3 - 5 lat
Dzieci od 5 lat

wysokie obcasy

Pierwsze lata dziecka to kluczowy czas na zaszczepienie wartości i postaw, które będą procentowały w dorosłym życiu. Dzieci są niesamowite. Ich wiara i ufność zdumiewa, nierzadko zawstydza. Jesteśmy przekonani, że nasi Mali Przyjaciele mogą mieć osobistą relację z Panem Bogiem. Mogą się modlić o uzdrowienie braciszka, pracę taty, czy swoje błogie sny i szybko widzieć rezultaty. Modlitwa dzieci ma moc. Głównym celem Kościoła Dziecięcego jest 'podłączyć' każde dziecko do Pana Boga-źródła niekończącej się nadziei, radości i pokoju, używając przy tym kreatywnych form przekazu szytych na miarę i percepcję naszych dzieci. Jeśli masz dziecko, zachęcamy, by regularnie uczęszczało do Kościoła Dziecięcego i nasiąkało wartościami biblijnymi.

Zobacz inne spotkania