ZAJĘCIA DLA DZIECI

Grupy wiekowe

Prowadzimy zajęcia dla dzieci:
Godz.: 11.40
Prowadzimy zajęcia dla dzieci:
- od 1 do 3 r. ż. (dzieci chodzące)
- od 3 do 6 r. ż.
- od 7 do 11 r. ż.

Grupy wiekowe

Czas trwania

Zajęcia trwają przez cały czas trwania spotkania niedzielnego, tj. od godziny 11 do 12.30 i odbywają się bez obecności rodzica/opiekuna*.
* Dla dzieci od 1-3 r. ż. zajęcia są prowadzone od godziny 11.40 do końca kazania i odbywają się w obecności rodzica/opiekuna lub bez, jesli dziecko jest wystarczająco samodzielne, by zostać samo.

Czasa trwania

Rejestracja

Rejestracja dzieci odbywa się od godziny 10.45 do godziny 11.00 (szukaj stoiska do rejestracji dzieci z logotypem Kościoła Dziecięcego na końcu korytarza).

Rejestracja

Niedzielne zajęcia dla dzieci nazywamy zajęciami KOŚCIOŁA DZIECIĘCEGO.
Pierwsze lata dziecka to kluczowy czas na zaszczepienie wartości i postaw, które będą procentowały w dorosłym życiu.
Dlatego chcemy od małego pomóc dzieciom nawiązać relację z Panem Bogiem, używając przy tym kreatywnych form przekazu szytych na miarę i percepcję naszych dzieci.
W trakcie zajęć dzieci słuchają historii biblijnej, uczą się modlić - prosić o to, co je trapi i dziękować Panu Bogu za wspaniałe "prezenty", mają czas śpiewania i tańczenia dla Pana Boga, a także czas na pracę plastyczną, zabawę i dziecięce harce.