Szymon i Magda Kruba
PASTORSTWO

Wolny czas to rower, deska i znajomi.
Kochamy podróże, burgery, leniwe sobotnie poranki i dobrą kawę.
Jezus jest najlepszym Przyjacielem, czujemy jego ochronę, wsparcie i pomocną dłoń.
Jego bezinteresowna miłość wzrusza i inspiruje do ciągłej przemiany.

Pastor Szymon Kruba jest w służbie od 2006 roku, współtworzył i prowadził spotkania Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła Zielonoświątkowego Petra-Warszawa, następnie w 2009 roku został dyrektorem agendy Kościoła Zielonoświątkowego D.A. Petra Polska, zasiadał również w Radzie Starszych Zboru Stołecznego Sienna. Z wykształcenia prawnik, zawodowo zarządza firmami w branży motoryzacyjnej. Od 2008 roku jest szczęśliwym mężem Magdy.

Pastor Szymon i Magda Kruba są inicjatorami powstania i założycielami Kościoła DOM.

Liderzy

GLORIA I MIKOŁAJ
SPOTKANIA DOMOWE

Uwielbiamy spędzać czas z ludźmi, podróżować, zachwycać się przyrodą i grać w scrabble. Gloria lubi gotować, a Mikołaj jeść - tym się uzupełniamy.

Bóg jest naszym wspaniałym Ojcem, który poprzez Biblię mówi do naszego życia i nadaje jemu sens.

ALESIA I DAWID SZYMANIUK-PARYŻ
ADMINISTRACJA

Nasza rodzina to połączenie dwóch kultur - polskiej i białoruskiej. Mimo odmiennych obszarów zainteresowań, zawsze znajdujemy czas na wspólne spacery, zabawę z dzieckiem i dobre jedzenie przy ciekawym filmie.

Bóg jest dla nas źródłem radości, pokoju i pocieszenia.

ANIA ZABŁOCKA
TŁUMACZENIA

Kocham sukienki. Lubię cross fit. Szanuję zdanie moich dziadków.

Mój Bóg ma o mnie dobre myśli i już zgotował mi wspaniałą przyszłość.

BARTEK LADRA
NIEDZIELNE KAZANIA

Lubię wszystkich i wszystko, oprócz kotów i ich zdjęć w internecie.

Pismo Święte…nigdy nie mam go dość. Idźcie za mnie do pracy, chętnie posiedzę i poczytam 12h.

GABRIELA HENSZ
ZESPÓŁ MUZYCZNY

Lubię jeść sernik z brzoskwiniami własnego przetwórstwa i czytanie książek z moimi synkami.

Bóg jest dla mnie odpowiedzią, Pismo Święte to źródło mądrości i wsparcia

KATJA FERDYN
KOŚCIÓŁ DZIECIĘCY

Lubię spędzać czas na zabawie z dziećmi i mężem bez presji czasu.

Bóg kocha mnie mimo moich błędów i niedoskonałości.

DAGMARA SZTURC
ZESPÓŁ KREATYWNY

Kocham odkrywać nowe miejsca, pić dobrą kawę i tworzyć piękne rzeczy. Chcę cały czas rozwijać się i iść do przodu.

Wzrusza mnie to jak Bóg bardzo mnie kocha, jak każdego dnia zależy mu na mnie.

SEBASTIAN FERDYN
ZESPÓŁ PRODUKCJI

Lubię wyzwania, czas spędzony z rodziną, ciepłe słoneczne dni i sporty wodne. Interesuje mnie wszystko co jest praktyczne, szczere i rozwijające

Chcę napełniać się mądrością Boga. Ze względu na Jego miłość wybieram służyć Jemu i ludziom.

ELA PAWLAK I KRYSIA BARTOS-LADRA
PETRA - SPOTKANIA STUDENCKIE

ELA

Lubię wygrzewać się w słońcu, mieć mnóstwo ludzi wokół siebie.Pismo Święte uważam za list napisany do mnie od kochającego Taty.

KRYSIA

Uczę się piec ciasta, bez sukcesów. Chciałabym się spotkać z kimś, kto nauczyłby mnie piec. Pismo Święte jest dla mnie obietnicą, pocieszeniem, konfrontacją, a najczęściej dowodem miłości.